Brazil uvjerljivom pobjedom otvorio kvalifikacije za SP

Nogometaši Brazila s 5:0 pobjedom protiv Bolivije u Sao Paulu otvorili su južnoameričke kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo koje će se 2022. godine održati u Kataru.

U prvom poluvremenu zabijali su Marquinhos (16) i Firmino (30), dok je Firmino zabio i u drugom dijelu, u 49. minuti svoj drugi gol. Carrasco je u 66. minuti postigao autogol, dok je konačnih 5:0 postavio Coutinho u 73. minuti.

Brazilska pobjeda je mogla biti još uvjerljivija, ali mnoge prilike ostale su neiskorištene.

U drugoj utakmici večeri Kolumbija je s 3:0 bila bolja od Venezuele, a sve golove su postigli igrači Atalante u prvom dijelu.

Zapata je postigao prvi u 16. minuti, a potom je s dva gola Muriel (16, 45+3) riješio pitanje pobjednika, piše HRT.