Najbolji igrač iako je primio 4 gola: Rezultat ružno zvuči

Dominik Livaković bio je jedan od najboljih u Hrvatskoj u visokom porazu od Portugala (4:1). Iako je primio četiri gola, s nekoliko sjajnih intervencija pokazao je da je vratar visoke klase te je spriječio i gori scenarij.

”Nemamo razloga za zadovoljstvo. Idemo sada svjetskim prvacima. Moramo se što prije oporaviti i biti u puno boljem izdanju protiv Francuske”, rekao je za Novu TV nakon utakmice.

Livaković je u prvom poluvremenu bio na pravoj streljani, a u nekoliko navrata pomogla mu je i vratnica.

”Vidjelo se da nismo dugo igrali skupa, nisu ni oni, ali prvo poluvrijeme nije bilo nikako dobro. Rezultat ružno zvuči.”

Nakon loše utakmice u Portugalu Lovren otvoren kao i uvijek: Ako se netko umorio neka preskoči Francusku

Iz minute u minutu: Teška večer za Vatrene u Portugalu, 4:1 i tri stative domaćih