Mladež HDZ-a: Napadači u Kaštelima nisu naši članovi

Mladež HDZ-a Splitsko-dalmatinske županije komentirala je napad u Kaštelima, osudili su čin i poručili da napadači nisu članovi njihove stranke.

“Nasilje u cjelini, a posebno kada je usmjereno prema nekome tko je slabiji ili ranjiv ili kada se koristi za iznudu ozbiljan je problem koji u fokus javnosti dođe prekasno. Oštro i odlučno osuđujemo svaki oblik nasilja te smatramo kako je to jedan od najvećih problema koji opterećuje naše društvo. Samo preventivnim djelovanjem cijelog društva, zajedno sa stručnim službama i institucijama možemo odgovoriti na taj strašan problem. U ovom trenutku najvažnije je pomoći žrtvi i pokazati kako nije sam te se s tim u cilju svi pojedinačno stavljamo na raspolaganje.

Ovim putem želimo istaknuti kako počinitelji gnjusnog napada na mladića u Kaštelima nisu članovi Mladeži HDZ-a kako se navodi u pojedinim napisima i komentarima”, stoji u priopćenju koje su objavili.

VIDEO Brutalno maltretiranje i utjerivanje navodnog duga u Kaštelima; Mladić je navodno s posebnim potrebama

Jedan od napadača na mladića u Kaštelima je boksač, odmah je izbačen iz kluba

Facebook Komentari