Kalinić majstorski zabio Juveu: Immobile izjednačio rekord lige

Nikola Kalinić bio je strijelac u velikom derbiju Juventusa i Rome u posljednjem kolu Serie A! Kalinić se sjajno snašao nakon kornera i glavom pogodio za izjednačenje 1-1 na asistenciju Perottija u 23. minuti, pišu 24sata.

Juve je do tog trenutka vodio golom Higuaina iz 5. minute, no hrvatski nogometaš vratio je stvari na početak.

Iako je prvak bio poznat i prije posljednjeg kola, čekao se rasplet za mjesta koja vode u Ligu prvaka. Atalanta je dočekala Inter te već nakon prvih 20 minuta bila dva gola u zaostatku (0-2), a strijelci su bila dva beka D’Ambrosio i Young.

No, s posebnom pozornošću pratila se utakmica Napolija i Lazija. Lazio je eventualnom pobjedom te remijem Atalante i Intera mogao postati doprvak, ali navijači su više čekali vidjeti što će napraviti Ciro Immobile.

I naravno da je opet zabio! Napoli je poveo golom Ruiza u 9. minuti, a Immobile izjednačio na 1-1 u 22′ te tako stigao do 36. prvenstvenog gola i izjednačio se s Gonzalom Higuainom na prvom mjestu najboljih strijelaca Serie A svih vremena!

Utakmice su u tijeku, svašta se još može dogoditi te Immobile može i sam zasjesti na vrh najboljih golgetera talijanskog nogometa