HNL: Dinamo svladao zaprešićki Inter na maksimirskom stadionu

S 3:2 su nogometaši Dinama svladali zaprešićki Inter na maksimirskom stadionu, u dvoboju 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Zaprešićani su se borili, njima bi i bod mnogo značio u borbi za opstanak, a unatoč tome što nisu bili daleko, ostali su bez ičega ove nedjelje.

Leovac je u sedmoj minuti zabio za 1:0 Dinama, no krajem prvog poluvremena gosti su izjednačili. Strijelac je bio Bosec uz pomoć Dinamovog vratara Livakovića.

Dinamo je odveo duel u mirnije vode nakon što je Kadzior u 61. zabio za 2:1, a Gavranović u 71. minuti za 3:1 (u međuvremenu Oršić nije realizirao jedanaesterac). U sudačkoj nadoknadi Komnen Andrić, igrač Dinama na posudbi u Inter-Zaprešiću, smanjio je na 2:3, ali vremena za nekakav veliki obrat na maksimirskom stadionu više nije bilo, piše HNTV.

Dinamo se vratio na +12 u odnosu na Hajduk, a Zaprešićani nastavljaju svoju tešku borbu na drugom kraju ljestvice.

HT Prva liga, 23. kolo: Dinamo – Inter-Zaprešić 3:2 (Leovac 7., Kadzior 61., Gavranović 71./Bosec 39., Andrić 90.+2)