Crveni fašist Beljak sad se pokušava oprati od žala za premalo likvidacija Hrvata za vrijeme totalitarizma

Predsjednik HSS-a Krešo Beljak ispričao se jer je na Twitteru napisao da UDBA očigledno nije ubila dovoljno emigranata. ”U vezi ovog mog nespretnog i nesretnog tweeta. Taj tweet je dio šire rasprave, pune uvreda i laži. No, nebitno. Žao mi je što se iz moje objave dalo zaključiti kako podržavam politička ubojstva, a to, naravno, … Nastavi čitati Crveni fašist Beljak sad se pokušava oprati od žala za premalo likvidacija Hrvata za vrijeme totalitarizma