VIDEO Dinamo na Dunavu odigrao plavu rapsodiju, Ferencvaroš pregažen, a moglo je biti još uvjerljivije da je Petković realizirao jedanaesterac

GNK Dinamo

Ferencvaroš i Dinamo igrali su na stadionu Groupama Arena u Budimpešti uzvratnu utakmicu trećeg pretkola Lige prvaka. Prvi dvoboj, na Maksimiru, završio je rezultatom 1:1.

Na poluvrijeme je Dinamo otišao s golom prednosti. Strijelac Ademi. U drugom poluvremenu plava rapsodija, 4:0 za Dinamo. Dinamo će dočekati Rosenborg u Maksimiru sljedeći utorak.

FERENCVAROŠ: Dibusz, Lovrencsics, Blažič, Dvali, Čivić, Siger, Škvarka, Haratin, Zubkov, Nguen, Signevič

DINAMO: Livaković, Stojanović, Dilaver, Perić, Leovac, Moro, Ademi, Hajrović, Olmo, Oršić, Petković

—————————————————————————————————————————————————-

Ferencvaroš-Dinamo 0:4 (1:5)

90′ Kraj Dinamo će dočekati Rosenborg u Maksimiru sljedeći utorak

89′ Petković izvodi kazneni udarac preko gola

88′ Jedanaesterac za Dinamo

83′ Olmo izlazi, Šitum ulazi, Boli zamijenio Signeviča kod domaćih

79′ Gojaaak, 4:0

77′ Majer umjesto Hajrovića

71′ Škvarka van, Marcel Heister ulazi

70′ Gojak umjesto Ademija

69′ Čivić laktom u Petkovića, drugi žuti, Dinamo ima igrača više

65′ Nguen izlazi, Varga ulazi

55′ 3:0, Olmooooooooo Ademi je asistent

47′ Petkoviiić 2:0, Oršić je prošao po lijevoj strani i vratio na pet metara, Petković u padu pogađa u bliži kut

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

45+1′ Kraj prvog poluvremena

45′ U posljednjim trenucima prvog poluvremena Siger je pucao s 20 metara i pogodio vratnicu

45′ igra se minuta dodatka

39′ Nezgodan prodor Lovrencsicsa po desnoj strani, nezgodan centaršut, Stojanović izbacuje u korner

28′ Hajroviću žuti zbog prekršaja na Nguenu

24′ Čivić je prvi igrač koji je dobio žuti karton, faulirao je Hajrovića, potom je Ademi požutio, faulirao je Čivića

16′ 0:1, strijelac Arijan Ademi, Olmo mu je dodao

14′ Više od minutu se ukazivala liječnička pomoć Nguenu

8′ Nguen je pobjegao i pucao iskosa s desne strane ravno u Livakovića

3′ Dva kornera za Dinamo, jedan za domaćine