VIDEO Liga prvaka: Dinamo protiv Mađara vodio golom Olma, a onda šok, Ferencvaros izjednačio, Perić je loptu izbio s crte, ali…

Večeras s početkom u 20 sati Dinamo je odigrao prvu utakmicu 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka protiv mađarskog prvaka Ferenvcaroša. Dinamo na poluvrijeme odlazi s vodstvom 1:0, a u drugom poluvremenu gosti izjednačuju, utakmica je završila 1:1.

DINAMO: Livaković, Stojanović, Lešković, Perić, Leovac, Gojak, Ademi, Olmo, Hajrović, Oršić, Petković

FERENCVAROS: Dibusz, Lovrencsics, Dvali, Blažič, Heister, Kharatin, Škvarka, Siger, Nguen, Zubkov, Signevič

Klupa Dinama: Horkaš, Majer, Gavranović, Šitum, Moro, Dilaver, Kadzior.

Klupa Ferencvarosa: Grof, Frimpong, Ihnatenko, Lanzafame, Čivić, Botka, R. Varga.

————————————————————————————————————————————————–

Dinamo-Ferencvaros 1:1

————————————————————————————————————————————————-
Kraj utakmice, Dinamo na uzvrat ide s rezultatom 1:1

90+4′ Zubkovu žuti

89′ Ihnatenko umjesto Škvarke

85′ Opet Olmo puca, opet Dibusz brani

83′ Čivić umjesto Nguena

81′ Pucao je Olmo s 18-19 metara, Dibuszu je lopta ispala iz ruku, ali Gavranović nije uspio

78′ Prva promjena gostiju: ušao je Lanzafame, a izašao Signevič

76′ Petković van, Gavranović unutra

72′ Majer puca pokraj gola

69′ Majer i Moro ulaze, Hajrović i Gojak van

67′ Opasan udarac Olama s dvadesetak metara, Dibusz odbija u korner

64′ Hajrović gađa gredu sa sedam metara….

59′ Udarac Nguena je obranio Livaković, a na loptu je naletio Siger. Perić ju je izbacio iz gola, ali je pomoćni sudac procijenio da je lopta prošla gol-crtu1:1

53′ Signeviču žuti zbog faula na Gojaku.

51′ Sijevnula je mađarska kontra, ali Livaković izbija u korner udarac Zubkova, nakon kojeg Dinamo otklanja opasnost

48′ Hajrović u prodoru po desnoj strani, ali centaršut je bio neupotrebljiv

46′ Počelo je drugo poluvrijeme, sastavi su isti

45+2′ Dinamo na poluvrijeme odlazi s vodstvom 1:0

45′ Opsada traje, četvrti korner, Mađari odbijaju, nova akcija Dinama, puca Hajrović, golman odbija u peti korner, kojeg Dinamo ne pretvara u pogodak

42′ Korner za Dinamo, lopta dolazi do Hajrovića koji puca u blok, novi korner, Mađari kratko odbijaju, pa treći korner za redom

37′ Škvarka je dobio žuti, rukom po licu Ademija

29′ Kharatin ide džonom na Olmovu nogu, žuti karton

28′ Slobodan udarac za Mađare s desne strane kaznenog prostora, Dinamo otklanja prijetnju, Olmo rješava glavom situaciju

19’Lopta je pogodila u ruku jednog mađarskog igrača koji je bio u padu u kaznenom prostoru, Dinamo je tražio najstrožu kaznu, ali ništa od toga

17′ Korner za Mađare, Dinamo otklanja prijetnju

13′ Nastavljaju se napadi Dinama, pucao je Gojak s desne strane

7′ Oršić mu je ostavio loptu na nekih 17 metara, a Olmo se sjurio u kazneni prostor gostiju, provukao loptu kroz noge jednom čuvaru i gool 1:0

5′ Bomba Petkovića sa 17 metara ide preko gola

4′ Sigeru žuti zbog prekršaja na Olmu

3′ Bomba Olma sa 16 metara, Dibusz je na mjestu

2′ Pokušaj ubačaja Hajrovića završava na golu

1′ Dinamo je krenuo s centra

Utakmica počinje u 20 sati, ekipe izlaze na Maksimir

Liga prvaka: Neviđena euforija vlada među navijačima, Dinamo večeras može srušiti rekord