VIDEO Liga prvaka: Dinamo u dalekoj Gruziji ostvario prvu pobjedu protiv Saburtala

Dinamo večeras otvara novu europsku sezonu gostovanjem u Gruziji kod Saburtala u sklopu 2. pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka. Prvo poluvrijeme proteklo je bez golova, a na kraju je bilo 2:0 za Dinamo.

Saburtalo: Miginešvili, Mali, Margvelašvili, Lakveheliani, Rehviašvili, Diasmidze, Goncavles, Altunašvili, Tera, Rolović, Kokreidze

Dinamo: Livaković, Pinto, Lešković, Perić, Leovac, Ademi, Hajrović, Kadzior, Gojak, Oršić, Gavranović

Saburtalo – Dinamo 0:2

———————————————————————————————————————————————–
90+3′ Kadzior zabija treći gol Dinama, ali je poništen, kraj utakmice

90+2′ Prekršaj na Oršiću, slobodni udarac je izveo sam, ali ne dolazi lopta do Perića u skoku pred golom

90′ Igra se 4 minute nadoknade

86′ Gojak van, Šunjić ulazi

84′ Rolović je bio sam ispred Livakovića i promašio gol sa sedam metara

76′ Jedanaesterac za Dinamo, prekršaj na Oršiću Petković izvodi, 2:0

74′ Slobodni udarac za Saburtalo s ruba šesnaesterca. Izveli visoko preko gola

70′ Gabedava ulazi, Altunašvili van

68′ Gavranović van, Petković unutra

67′ Oršiiić 1:0Šitum petom za Hajrovića, on na drugu vratnicu gdje je prvi do lopte stigao Oršić

66′ Korner za Dinamo, ništa

65′ I dalje bez većih uzbuđenja

62′ Korner za Sabutralo

59′ Leovcu žuti

57′ Tera izlazi, Kakubava ulazi

51′ Puca Rolović, Livaković krajnjim naporom izbacuje u korner

50′ Pinto više ne može, ulazi Šitum

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

———————————————————————————————————————————————-

45+3′ Kraj prvog poluvremena

45′ Igra se 3 minute nadoknade

44′ Kadzioru žuti

42′ Kokreidze je požutio. Pinto je dobio ozljedu, posjekotinu glave, ukazuje mu se pomoć

39′ Gavranović je povukao s centra dobrih četrdesetak metara kroz obranu Gruzijaca, odlučio se na udarac koji je blokiran, a mogao je dodati. Korner, pa ništa.

37′ Igra se uglavnom na sredini, iz daljine pokušava Diasmidze, Livaković brani

31′ Kadzior traljavo pokušava pucati

29′ Korner za Dinamo, obrana izbija u još jedan, golman boksa loptu

28′ Domaći su u akciji, Altunašvili pada kod šesnaesterca, Gojak je iza njega, energično traže prekršaj, sudac odmahuje rukom

25′ Do sada utakmica nije obilovala tempom. Temperatura je 24, vlaga 72 posto….

24′ Prvi udarac Dinama, Gojak je traljavo pucao….Miginešvili hvata

21′ Prvi udarac Saburtala na gol, Livaković bez muke zaustavlja. Pucao je Diasmidze

14′ I dalje Dinamo strpljivo čeka priliku

6′ U prvih šest minuta Dinamo je prepustio posjed lopte Gruzijcima i strpljivo čeka priliku za kontru

1’Krenula je utakmica