FOTO VukovArt: Grad postao galerija na otvorenom

VukovArt – Luka umjetnosti 2019. započela je 01. lipnja i u grad Vukovar sa sobom donijela 5 novih umjetničkih djela – murala, koji krase pročelja vukovarskih stambenih zgrada čime je naš grad postao galerija na otvorenom, piše gradonačelnik Ivan Penava.

Izuzetno mi je drago što Vukovarci, kao i brojni turisti, prepoznaju ovu vrstu umjetnosti koja na njih ostavlja pozitivne dojmove i donosi vedar duh što nam daje do znanja da je cijela ideja Luke umjetnosti doista uspješna.

Promociju ovakvih vrhunskih street art ostvarenja trebamo iskoristiti u turističkom pogledu, a svaka daljnja suradnja s mladim, kreativnim i inovativnim ljudima koji u naš grad donose nešto novo i moderno me uvijek veseli, napisao je Penava na svom fb-u.

Facebook Komentari