VIDEO Dinamo pobijedio Lokomotivu, postigao i jubilarni 2000. pogodak

Nogometaši Dinama ostvarili su novu pobjedu u HT Prvoj ligi. U dvoboju 32. kola, na maksimirskom stadionu, Dinamo je s 3:0 svladao Lokomotivu.

Dinamo je gradskog rivala slomio s tri gola u drugom poluvremenu. Prvi je postigao Rrahmani u 57. minuti i bio je to, zanimljivo, jubilarni 2000. pogodak Dinama u povijesti hrvatskih prvenstava.

Do tada je trajala gotovo ravnopravna borba. Lokomotiva je bila vrlo dobra, stvorila je nekoliko ozbiljnih prilika, ali kao i Dinamo, promašivala je.

Nakon uvodnog gola procurilo je u gostujućem šesnaestercu, pa je Dani Olmo u 64. minuti pogodio za povećanje na 2:0, dok je u nadoknadi Bruno Petković realizirao jedanaesterac za konačnih 3:0.

Lokomotiva je sada u lošem položaju u borbi za Europu. Zaostaje pet bodova za Osijekom i Hajdukom te dva za Goricom, piše HNTV.

HT Prva liga, 32. kolo: Dinamo – Lokomotiva 3:0 (Rrahmani 57., Olmo 64., Petković 90.+1-11m)