VIDEO Dinamo napunio mrežu Istre, pogledajte krasan gol Olma

Rutinski i autoritativno nogometaši Dinama obavili su gostovanje u 29. kolu Hrvatski Telekom Prve lige te su u Puli pobijedili Istru 1961 s 4:0, piše HNTV.

Uz utakmicu više, u ovom trenutku Dinamo ima 23 boda prednosti u odnosu na Rijeku te ga milimetri dijele od i matematičke potvrde novog naslova prvaka.

U prvom poluvremenu sjajno je u Puli igrao Mislav Oršić koji je prvo u 20. minuti asistirao Ademiju za prvi pogodak na utakmici, dok je u 44. sam pogodio za 2:0.

U nastavku je, pak, ulogu prvog čovjeka na travnjaku preuzeo Dani Olmo koji je postigao iduća dva gola za konačnih 4:0. Posebno je lijep bio gol u 65. minuti za 3:0 kada je mladi Španjolac sjajno potegnuo dalekometni udarac kojim je svladao pulskog vratara.

HT Prva liga, 29. kolo: Istra 1961 – Dinamo 0:4 (Ademi 20., Oršić 44., Olmo 65., 73.)