VIDEO HNL: Važna pobjeda Rijeke protiv Osijeka

Nogometaši Rijeke ostvarili su protiv Osijeka vrlo važnu 3:1 pobjedu na Rujevici, u susretu 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Bila je to borba za drugo mjesto na ljestvici, a Rijeka je ovom pobjedom pobjegla trećeplasiranom Osijeku na pet bodova prednosti (47-42).

Već u desetoj minuti Tibor Halilović postigao je prvi pogodak u dresu Rijeke, dok je mladi 19-godišnji Ivan Lepinjica u 30. povećao na 2:0.

Osijek je napadao, no sve njegove šanse zaustavio je vratar Rijeke Sluga. Sve do 82. minute kada je Ejupi smanjio na 1:2 i time vratio nadu gostima. No, nada je trajala samo nekoliko minuta jer je Jakov Puljić u 86. postavio konačnih 3:1, piše HNTV.

HT Prva liga, 25. kolo: Rijeka – Osijek 3:1 (Halilović 10., Lepinjica 30., Puljić 86./Ejupi 82.)