Iz minute u minutu, SP rukomet: Hrvatska s Bahreinom uvjerljiva, Červar isprobavao formacije

Nakon pobjeda protiv Islanda, Japana i Makedonije a pred hrvatskom rukometnom reprezentacijom danas je bila četvrta je utakmica na SP-u u Njemačkoj i Danskoj, na papiru najlakša, ona protiv Bahreina.

Červar je isprobavao formacije, odmarao glavne igrače i utakmica je završila na +12. Štrlek je igrač utakmice, zabio 11 pogodaka.

HRVATSKA: Stevanović: Bičanić, Kozina, Karačić, Vida, Štrlek, Cindrić

BAHREIN: Abdulhusain; Al Salatna, Merza, Al Samahiji, Madan, Al Sayyad, Habib

——————————————————————————————————————————————

HRVATSKA – BAHREIN 32:20

—————————————————————————————————————————————–
60′ Bahrein 32:20 i kraj utakmice

59′ Stivi zabija sa svog gola, +13

58′ +11 za Kauboje, +12 Vida u kontri

56′ Štrlek iz igre u kontri zabija svoj 11 pogodak za +10 Kauboja, 29:19

55′ Sedmerac za Hrvatsku, Štrlek promašio gol

54′ Gol za gol se nastavlja, a sad Bahrein radi kontru, smanjuje na -9, a Hrvatska ostaje s četvoricom za kratko

50′ Bahrein -9, Štrlek +10

49′ Bahrein 26:16

48′ Bahrein -10, Bičanić +11

47′ Sedmerac za Kauboje, Štrleku brani Abdulhusain

46′ Štrlek iz igre 25:14

45′ Bahrein 2 minute igrač manje, sedmerac Štrlek 24:14, gol za Hrvatsku nakon 10 minuta rupe

44′ Kozina dvije minute van, 7 metara za Bahrein, Stivi skida pokušaj loba

41′ Mandić 2 minute na klupu

39′ Bahrein na -9, Time out Červar: Dečki, nema podcjenjivanja protivnika, samo podcjenjujete sebe….

36′ Bahrein smanjuje, pa zabija još jedan za 10 razlike

35′ Sedmerac na Štrleku, Mandić za 23:11

34′ Vranković za +12, Bahrein vraća na 11 razlike

33′ Vida 2 minute van, Bahrein smanjuje na 11 razlike, 21:10

32′ Štrlek za +12

31′ Bičanić 20:9

—————————————————————————————————————————————

30′ Prvo poluvrijeme 19:9

29′ Bahrein 18:9, Vida opet diže na +10

27′ Šipić 2 minute van, sedmerac za Bahrein, ništa, Vida diže na +10

26′ Vranković vraća na +9

25′ Bahrein 2 minute igrač manje

24′ Husain smanjuje na 8 razlike

23′ Bičanić 15:7, 3/3 udarca, Štrlek 16:7

22′ šesta obrana Stivija, greška Kauboja u napadu, kontra Bahreina 14:7

20′ Time out Bahrein

19′ Sedmerac na Kozini, Bahrein 2 minute s igračem manje, Štrlek 13:6

16′ Bičanić se ušuljao na crtu i pogodio.

15′ Na polovici prvog dijela imamo lijepu zalihu od šest pogodaka.

13′ Uzvratio je Vranković, potom i dobio žuti karton u obrani.

12′ Krasan cepelina Bahreina, izmamili su pljesak cijele dvorane, uključujući i hrvatske navijače.

10 ‘Štrleku su ostavili puno prostora na krilu.

9′ Sada period utakmice u kojem se igra gol na gol, Kozina je zabio.

8′ Izigrao je Bahrein našu obranu, Mohamed Merza je ostao sam na crti i nije imao težak posao.

8′ Vida je presjekao i sam si gurnuo loptu u kontru.

7’Evo i Vrankovića s prvim pogotkom.

7′ Ali Merza je izborio prvi sedmerac na utakmici, realizirao ga je Mahdi Saad.

6′ Evo i pogotka našeg Luke Cindrića.

5′ Mohamed Habib je isključen na dvije minute zbog pregrubog faula na Bičaniću.

5’Ali Merza je zabio prvi gol za Bahrein.

4′ Bičanić je prošao poput brzog vlaka kroz obranu Bahreina.

3′ Štrlek i Vida na krilima, Bičanić-Cindrić-Vranković u vanjskoj liniji te Kozina na crti – to je Hrvatska u napadu.

3′ Prva obrana Stevanovića, ali lopta se odbila u aut i bit će novi napad za Bahrein. I opet Stevanović brani!

2′ Vidimo na terenu i Luku Cindrića koji zbog ozljede zadnje lože nije igrao u posljednja dva susreta.

1′ Bahrein je prokockao svoj napad, sijevnula je kontra Kauboja i Krešimir Kozina je postigao prvi gol na utakmici.

1’ Počela je utakmica.

SP rukomet: Červar danas protiv Bahreina odmara glavne igrače