VIDEO Gostujući je klub golčinom u 11. minuti načeo hrvatski reprezentativac Dejan Lovren

Liverpool i dalje nezaustavljivo grabi prema naslovu prvaka Engleske. Na Anfieldu je ostvario već šesnaestu pobjedu u 19. kola, a ovog je puta stradao Newcastle s 4:0.

Gostujući je klub golčinom u 11. minuti načeo hrvatski reprezentativac Dejan Lovren, na 2:0 je u 48. postavio Mohamed Salah s bijele točke, na 3:0 je povisio Xherdan Shaqiri u 79., dok je za konačnih 4:0 zabio Firmino u 85. Lovren je s otprilike 13 metara rasparao mrežu vratara Dubravke nakon jedne kratko odbijene lopte gostujućeg braniča, a dvojbama je stigao kraj kada je sudac na samom početkom druge dionice procijenio da je Paul Dummett nepropisno zaustavio Egipćanina, prenosi vecernji.hr.