Europska liga: Dinamo u atraktivnoj ali ne i neprolaznoj skupini

Izvučena je Skupina D: Anderlecht, Fenerbahče, Dinamo, Spartak Trnava, hrvatski prvak ima šanse prezimiti u Europi.

Bjelica o Europskoj ligi i protivnicima u Dinamovoj skupini: Prolazna je skupina i mislim da su to protivnici s kojima će se Dinamo moći nositi

Ždrijeb Europske lige:

Skupina A: Bayer Leverkusen, Ludogorec, Zurich, AEK Larnaca

Skupina B: Red Bull Salzburg, Celtic, RB Leipzig, Rosenborg

Skupina C: Zenit, Kopenhagen, Bordeaux, Slavia Prag

Skupina D: Anderlecht, Fenerbahče, Dinamo, Spartak Trnava

Skupina E: Arsenal, Sporting Lisabon, Qarabag, Vorskla Poltava

Skupina F: Olympiakos, Milan, Betis, Dudelange

Skupina G: Villarreal, Rapid Beč, Spartak Moskva, Rangers

Skupina H: Lazio, Marseille, Eintracht Frankfurt, Apollon Limassol

Skupina I: Bešiktaš, Genk, Malmo, Sarpsborg

Skupina J: Sevilla, Krasnodar, Standard Liege, Akhisarspor

Skupina K: Dinamo Kijev, Astana, Rennes, Jablonec

Skupina L: Chelsea, PAOK, BATE Borisov, MOL Vidi

RASPORED, grupna faza UEFA Europa lige

1. kolo: 20. rujna

2. kolo: 4. listopada

3. kolo: 25. listopada

4. kolo: 8. studenoga

5. kolo: 29. studenoga

6. kolo: 13. prosinca

Jakosne skupine za ždrijeb Europske lige bile su:

Skupina 1: Sevilla (Špa), Arsenal (Eng), Chelsea (Eng), Zenit (Rus), Bayer Leverkusen (Njem), Dinamo Kijev (Ukr), Bešiktaš (Tur), Salzburg (Aut), Olympiacos (Grč), Villarreal (Špa), Anderlecht (Bel), Lazio (Ita);

Skupina 2: Sporting CP (Por), Ludogorec (Bug), Kopenhagen (Dan), Olympique Marseille (Fra), Celtic (Ško), PAOK (Grč), Milan (Ita), Genk (Bel), Fenerbahče (Tur), Krasnodar (Rus), Astana (Kaz), Rapid Beč (Aut);

Skupina 3: Real Betis (Špa), Karabag (Aze), BATE Borisov (Bje), DINAMO ZAGREB (HRV), RB Leipzig (Njem), Eintracht Frankfurt (Njem), Malmoe (Šve), Spartak Moskva (Rus), Standard Liege (Bel), Zuerich (Švi), Bordeaux (Fra), Rennes (Fra);

Skupina 4: Apollon (Cip), Rosenborg (Nor), Vorskla Poltava (Ukr), Slavia Prag (Češ), Akhisar Belediyespor (Tur), Jablonec (Češ), AEK Larnaca (Cip), Vidi (Mađ), Rangers (Ško), F91 Dudelange (Luk), Spartak Trnava (Slk), Sarpsborg (Nor).

Facebook Komentari