Remi Hajduka i Lokomotive, Osijek preko Rudeša do novih bodova

Hajduk i Lokomotiva na Poljudu su ove nedjelje, u posljednjem susretu drugoga kola HT Prve lige, odigrali 1:1 i tako podijelili bodove.

Poveo je domaćin tik pred odlazaka na odmor kada je siguran bio Stanko Jurić.

No, u nastavku nije trebalo dugo čekati na odgovor sa suprotne strane, naime, dvije minute po ulasku u igru, Ivan Krstanović donio je Lokomotivi izjednačenje te se rezultat do samoga kraja više nije mijenjao.

HT Prva liga, 2. kolo: Hajduk – Lokomotiva 1:1 (Jurić 44./Krstanović 57.)

Osijek preko Rudeša do novih bodova

Momčad Osijeka u drugom je kolu HT Prve lige svladala Rudeš 3:2 te tako osvojila nove prvenstvene bodove.

Mirko Marić pokazao se kobnim za suparnika na Gradskom vrtu. U prvom je poluvremenu Osijekov nogometaš bio itekako raspoložen te je mrežu Rudeša zatresao u 26. minuti, kao i četiri minute kasnije.

U nastavku Ezekiel Henty povećava prednost domaćina na 3:0. Pred sam kraj susreta razbudili su se, pak, gosti koji preko Tomislava Mrkonjića u 78. minuti te s 11 metara šest minuta kasnije stižu na pogodak zaostatka, no ne uspijevaju doći i do izjednačenja i podjele bodova, piše HNTV.

HT Prva liga, 2. kolo: Osijek – Rudeš 3:1 (Marić 26., 30., Henty 73./Mrkonjić 78., 84.-11m)