VIDEO SP Rusija: Urugvaj teškom mukom 1:0 u 88. minuti, Egipćani – bez Salaha – ništa

Nakon što je u uvodnoj utakmici Rusija s 5:0 svladala Saudijsku Arabiju, danas kreće prava akcija na Svjetskom nogometnom prvenstvu, a očekuje nas i prvi veliki derbi, sudar Portugala i Španjolske u Sočiju.

Program su otvorili Egipat i Urugvaj u skupini A u 14 sati, Mohamed Salah, koji danas slavi 26. rođendan. proveo je utakmicu ipak na klupi. Prilično dosadna utakmica, a čast Urugvaja je spasio obrambeni igrač Hose Gimenez u 88. minuti.

Urugvaj-Egipat 1:0

90+5′ Kraj

90′ Igra se pet minuta nadoknade

89′ Urugvaj vodi, Gimenez nakon kornera pogađa, Gooool, Urugvaj vodi 1:0

88′ Cavani iz slobodnjaka s dvadesetak metara u stativu

83′ Cavani s ruba šesnaesterca snažno puca, El Šenavi brani

73′ Cavani opet proigrava Suareza, ali mu egipatski golman El Šenavi uzima loptu.-…

65′ I dalje ništa, mrcvarenje po sredini, ulazak u fazu napada i petljanje..

46′ Počelo je drugo poluvrijeme, malo življe nego cijelo prvo. Urugvaj je opet upropastio šansu…Suareza je proigrao Cavani, egipatski vratar skida udarac iz blizine
————————————————————

45+1′ kraj poluvremena, malo je toga bilo za vidjeti, vrijedno je spomenuti da je stadion u Jekaterinburgu poluprazan, kao i jedan promašaj Suareza s pet metara.