VIDEO Super Mario je poludio u Madridu, Juve dostigao prednost i drama – 94. minuta kazneni udarac za Real

Večeras smo doznali i dva preostala sudionika polufinala Lige prvaka odnosno tko će se priključiti Romi i Liverpoolu koji su iznenadili Barcelonu i Manchester City.

U večerašnje uzvrate kao veliki favoriti ušli su Real Madrid i Bayern koji su u prvim susretima upisali gostujuće pobjede kod Juventusa (3:0) i Seville (2:1). Real je posrnuo, Bayern je odigrao 0:0 kod kuće i prošao.

Juve je počeo furiozno, Mario Mandžukić dvaput je šokirao Real usred Madrida, u 2. i 37. minuti, tako da se sa 0:2 išlo na poluvrijeme.

Za 0:3 u 61. minuti pogodak je postigao Matuidi, Juve je dostigao zaostatak iz Torina.

No, pred kraj utakmice u sudačkoj nadoknadi i to na njezinom kraju uslijedio je šok, kazneni udarac za Real u 94. minuti, Buffon dobio crveni zbog prigovora.

Vazquez je pao nakon kontakta s Benatijom u kaznenom prostoru. Zbog protesta je isključen Buffon, a u igru je ušao Szczesny.

Ronaldo je zabio s bijele točke, 1:3, kakva drama…..

Kraj u 99. minuti… Juve je u potpunom šoku, analize će pokazati je li bio prekršaj za kazneni udarac