VIDEO I Mateo Beusan misli da je Juve pokraden u Madridu, pogledajte nakon čega je Englez sudio odlučujući jedanaesterac u 94. minuti: To ne bi nitko zdravog razuma sudio

Nogometaši Juventusa bili su korak do senzacije nakon što su do sudačke nadoknade vodili 3:0 u Madridu protiv Reala, no pogotkom Cristiana Ronalda iz jedanaesterca Real se spasio i izborio plasman u polufinale Lige prvaka nakon što je u prvom susretu slavio 3:0.

Nakon što je Roma senzacionalno izbacila Barcelonu, korak do podviga bio je i Juventus koji je u prvom susretu u Torinu izgubio od Reala 0:3. Nikad se u povijesti Lige prvaka nije dogodilo da jedna momčad ispusti tri razlike na domaćem terenu.

No, Juve je bio korak do podviga. Talijani su do sudačke nadoknade vodili 3:0 i bili korak do produžetka, no u posljednjim trenucima susreta engleski sudac Michael Oliver je dosudio sumnjivi kazneni udarac kojeg je realizirao Cristiano Ronaldo. Oliver je pritom isključio Buffona zbog prigovora, piše HRT.

U Emisiji nakon utakmice Oko sokolovo Mateo Beusan i Joško Jeličić složili su se da zapravo nije bila riječ o kaznenom udarcu u 94. minuti, na kraju sudačke nadoknade.

“To ne bi sudio nitko tko ima common sense (zdrav razum), prokomentirao je Beusan.

VIDEO Super Mario je poludio u Madridu, Juve dostigao prednost i drama – 94. minuta kazneni udarac za Real