Francuska je u utakmici za treće mjesto Europskog rukometnog prvenstva u Hrvatskoj pobijedila Dansku s 32:29 i osvojila brončanu medalju.

Danska se držala u egalu sve do zadnjih 10 minuta prvog poluvremena kada je Francuska pobjedgla na +4. Na veliki odmor otišlo se s rezultatom 17:14 za Francusku koja je u drugom poluvremenu održavala tu prednost i stigla do pobjede.

Najbolji u redovima Francuske bio je Nikola Karabatić s devet golova i šest asistencija.

Francuskoj je ovo peta medalja na Europskim prvenstvima i druga brončana. Zlata su osvajali 2006., 2010. i 2014., dok su prvu broncu osvojili 2008. godine, piše gol.hr.