Peđa Mišić: Tamo su Ozrenci, deklarirani četnici, i oni nikad neće prihvatiti ovu državu
Uz obljetnicu vukovarske tragedije u emisiji Nedjeljom u dva gostuje Predrag Mišić – Peđa. Srbin koji je branio Vukovar prisjeća se ratnih dana, komentira aktualne događaje i status branitelja u društvu. Brat mu je na početku rata prešao na drugu stranu – kod srpskog agresora. Brata nije vidio i čuo 26 godina. Vjerojatno će tako … Nastavi čitati Peđa Mišić: Tamo su Ozrenci, deklarirani četnici, i oni nikad neće prihvatiti ovu državu
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u vašu WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili.
Kopirajte i zalijepite ovaj kod u vašu web-stranicu kako biste ga ugradili.