Dinamo ispao, impotentna utakmica u Albaniji, Skenderbeu ide u Europsku ligu

Od 19:00 Modri su igrali najvažniju utakmicu sezone i jednu od najvažnijih u novijoj povijesti kluba.

Dinamo je kod Skenderbeua igrao uzvratnu utakmicu play-offa Europske lige.

Prvi dvoboj, odigran prošlog četvrtka na Maksimiru, završio je rezultatom 1:1, a Modri su se spasili poraza pogotkom Angela Henriqueza u posljednjim trenucima utakmice. Albancima je pripalo prvo, Zagrepčanima drugo poluvrijeme, ali konačnim remijem daleko zadovoljniji može biti trećeplasirani sastav albanskog prvenstva.

Skenderbeu – Dinamo 0:0

Dinamo je odigrao loše, impotentno, bezidejno i ispao..

90′ Igra se pet minuta nadoknade

88′ Dinamo u opsadi gola Skenderbeua, jalovo zasad

78′ Dinamo je navalio u napad, jer vremena je sve manje. Crveni karton za Nimagu, oštar start i drugi žuti

65′ Soudani u kontri, promašaj

59′ I dalje jalovo

57′ Moro je izašao iz igre, a ušao Gojak.

52′ Henriquez i Olmo su kombinirali, ovaj potonji pucao s 12-13 metara, no vratar Skenderbeua je dobro istrčao i obranio. Jedna od boljih prilika Dinama.

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

Poluvrijeme….

45′ Igra se dvije minute nadoknade

42′ Sigali požutio

40′ I dalje ništa bitno, lopta ide od kaznenog prostora do kaznenog prostora, prekršaji i bezidejne završnice

27′ Igra je i dalje tvrda, ispresijecana prekršajima i greškama, Nimaga je prvi požutio

21′ Olmo šutira s dvadesetak metara preko gola

18′ Sudac petom fenomenalno asistirao u napadu Albanaca, ali se napadač nije snašao

15′ I dalje jalovo…

10′ Dinamo pokušava, ali zasad jalovo

6′ Latifi je silovito pucao, no Livaković brani.

4′ Fernandes je zabio glavom nakon ubačaja iz slobodnog udarca, ali pomoćni sudac je pokazao na zaleđe.

Dinamo: Livaković – Stojanović, Rrahmani, Sigali, R, Lecjaks – Doumbia, Moro – Soudani, Olmo, Fernandes – Henriquez.

Skenderbeu: Shehi – Radaš, Osmani, Jashanica, Mici – Gavazaj, Vangjeli, Latifi – Lilaj, Sowe, Nimaga.