Župan Žinić na Motocrossu u Zelenoj dolini

Župan Sisačko moslavački Ivo Žinić danas je zajedno s brojnim gledateljima pratio utrke Prvenstva Hrvatske u motocrossu, koje su vožene na stazi u Zelenoj dolini (Grad Petrinja).

Tom prigodom objavio je na svojoj FB stranici:

“Ova utrka se, zajedno s ostalim utrkama na području Sisačko-moslavačke županije, poput Kupa Moslavine ili Off Road utrke Croatia Trophy u Topuskom, na više načina uklapa u razvojne planove naše županije.

Ona promovira manje poznate potencijale prekrasne Banovine, dovodi mnoge goste koji „uobičajenim“ kanalima ne bi posjetili ovaj kraj, ali i daje poticaj razvoju ugostiteljstva i turizma, te posredno poljoprivrede, što pak sve zajedno stvara uvjete za najvažniju bitku koja ni jednog trenutka ne prestaje, zaustavljanje odljeva stanovništva i ostanak mladih, poduzetnih ljudi u ruralnim područjima naše županije”.

Facebook Komentari