Bruno Hranić: Nisam sve u potpunosti ostvario, ponosan sam, ali ne odustajem, mladi stoje iza nas”

Oni koji ga poznaju, žive s njim, uz njega, vjerovatno i znaju tko je Bruno Hranić, pa nije ni iznenadio što je još jednom istaknuo svoju kandidaturu za načelinka općine Vidovec.

Jer danas je uz potporu Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika predao kandidaturu za još jedan mandat načelnika Općine Vidovec.

Za Hrvatsku danas i na svom Facee profilu objavio je:

“Odlična suradnja sa svim umirovljenicima a posebno sa predsjednikom Hrvatske stranke umirovljenika Ivanom Benčekom bila mi je jedan od poticaja da zajedno nastavimo brigu o našim umirovljenicima kao što smo to činili i u protekle četiri godine.

Hrvatska seljačka stranka oduvijek je imala čvrste korijene u našoj općini jer smo mi središte poljoprivredne proizvodnje u našoj županiji. Stoga je i za mog zamjenika predložen predsjednik Hrvatske seljačke stranke u našoj općini Dubravko Zavrtnik koji je začetnik niz inicijativa za poboljšanje položaja hrvatskog seljaka.

Zahvaljujem svojoj dosadašnjoj zamjenici Dubravki Rog na nesebičnoj pomoći koju mi je pružala kroz nekoliko mandata a vjerujem da će i kao dio sadašnje ekipe biti jedan od bitnih čimbenika razvoja naše općine kao i predsjednik vijeća Zdravko Pizek. Uz potporu članova svoje Hrvatske demokratske zajednice prihvatio sam da još jednom budem kandidat za načelnika općine zato jer nisam isključiv, već čovjek koji želi okupljati, stvarati, graditi i to ne samo zgrade, ceste i mostove nego i dobre međuljudske odnose bez obzira na političke opcije koje nas nažalost često razdvajaju, kaže Hranić.

Dodao je da je okupio tim novih mladih ljudi koji mogu dostojno predstavljati kao vijećnici u općinskom vijeću te zastupati Vaše interese.

“Iako smo svi u pojedinim političkim strankama moje je mišljenje da politici u našoj općini nije mjesto nakon što završe ovi lokalni izbori nego ideje, inicijative, zajedništvo, čuvanje naše kulturne baštine, poljoprivredne i poduzetničke tradicije i razvoj naših ponosnih 11 hrvatskih sela.

Nisam ostvario sve što sam si zacrtao zato sam se i odlučio da ovim svojim zadnjim mandatom završim posao do kraja i da mogu časno odstupiti i pružiti mlađim generacijama da nastave raditi tako odgovoran posao još bolje od mene. Taj posao možes raditi samo ako zaista voliš svoje mjesto i ako ti jutarnje zvono crkve bude znak da te cekaju tvoji ljudi koji vjeruju u tebe da im služiš časno i pošteno, kazao je Bruno Hranić.

Facebook Komentari