Rijeka nije napravila krivi korak, Dinamo šest komada protiv Cibalije

Nogometaši Rijeke nisu niti u 31. kolu MAXtv Prve lige napravili krivi korak. Na domaćoj Rujevici Rijeka je rutinski pobijedila Inter-Zaprešić 2:0.

Utakmica je riješena u prvom poluvremenu, unutar samo šest minuta. Prvo je Mario Gavranović pogodio za 1:0 u 20. minuti, dok je u 25. Roman Bezjak realizirao jedanaesterac za 2:0. Jedanaesterac je, pak skrivio Bosec koji je tada dobio crveni karton i ogled je, zapravo, bio odlučen.

Rijeka se tako ponovno vratila na prednost od osam bodova u odnosu na Dinamo i napravila novi korak prema naslovu prvaka.

MAXtv Prva liga, 31. kolo: Rijeka – Inter-Zaprešić 2:0 (Gavranović 20., Bezjak 25.-11m)

Dinamo uvjerljiv

Uvjerljivom pobjedom 6:0 protiv Cibalije nogometaši Dinama uzeli su tri boda, nakon dva uzastopna kiksa (domaći poraz od Hajduka i izgubljena utakmica u Koprivnici).

Vratio je Dinamo time poljuljano samopouzdanje, a najbolji igrač utakmice bio je Amer Gojak koji je postigao čak četiri pogotka.

– Konačno sam dobio pravu reakciju od igrača. To me veseli. Željeli smo pobjedu više nego li smo to pokazivali u zadnje dvije utakmice. Moram biti zadovoljan, ali moramo još mnogo raditi kako bi se podigli – rekao je trener Dinama Ivajlo Petev.

– Moram naglasiti da sam jako zadovoljan Gojakom. Četiri gola govore sama za sebe. No, i Olmo je bio odličan. Mnogi su zadovoljili.