VIDEO Sjajan El Clasico, Barcelona u šokantnoj utakmici ohladila Santiago Bernabeu, pogledajte Rakitićev gol

Apsolutni junak El Clasica za pamćenje večeras je bio Lionel Messi, strijelac dva pogotka a odlučujući, za 2:3 u trećoj minuti nadoknade, ohladio je Santiago Bernabeu. Bio je to 500. njegov pogodak za Barcelonu u svim natjecanjima. Time je spašena sezona za Barcelonu, koja je sada opet u igri za naslov Primere.

Ivan Rakitić asistirao je za prvi Messijev gol, a majstorstvo u 72. minuti, za preokret Barcelone, koja je gubila pa izjednačila preko Messija, zasigurno je jedan od ljepših Raketinih golova, za špice sportskih emisija.

REAL MADRID – BARCELONA 2:3 (Casemiro 27′, Rodriguez 86’/Messi 32′, 90’+2, Rakitić 72′)

Real Madrid: Keylor Navas, Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo, Casemiro, Modrić, Kroos; Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo.

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Paco Alcácer.