VIDEO Mandžukić postao hit na internetu nakon ove reakcije na nervozni Messijev potez

Mario Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juventus i bio jedan od glavnih igrača u presingu koji je postavio Massimiliano Allegri i rezultirao visokom pobjedom 3:0 protiv Barcelone.

Sjajnim je trkom i asistencijom za drugi pogodak Dybale začinio svoju odličnu igru, a u 63. minuti je zbog pretjerane oštrine zaradio žuti karton.

U nekoliko je navrata dobio velik pljesak domaćih navijača zbog svoje borbenosti u kojoj smo vidjeli i dosta nervoznih poteza. Jedan takav bio je u 34. minuti kada se uspio zagraditi da Messi ne dođe do lopte. Nakon toga mu je krenuo nešto objašnjavati, čak ga i primio za vrat nakon čega mu je ovaj maknuo ruku, a Mandžukić uzvratio odguravanjem.