Župan Žinić u Sisku darivao građane maslinovim grančicama

Na sisačkoj Gradskoj tržnici sisačko-moslavački župan Ivo Žinić povodom sutrašnje Cvjetnice, darivao je prigodno građane maslinovim grančicama. Kako je istaknuo Žinić, željeli su na simboličan način podijeliti maslinove grančice građanima naše Županije.

„Želio bih da u budućnosti pokušamo probuditi svijest svih ljudi, da svi zajednički možemo puno učiniti jer najgora je apatija u društvu kada se ljudi nađu u beznadnim situacijama, a takvih je u našem društvu dosta, kada nema posla, plaće, kada nemate novca za djecu u školi, onda padnete u apatiju i beznađe“, kazao je Žinić te dodao kako nije sve u materijalnim dobrima.

Dodao je kako je ovo druženje ujedno iskoristio kako bi građanima unaprijed čestitao nadolazeći Uskrs.

Facebook Komentari