HNL: Hajduk pobijedio Lokomotivu, povratak navijača na Poljud

Nogometaši Hajduka pobijedili su na Poljudu, u derbi ogledu 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Lokomotivu 2:1.

Hajduk je odslužio kaznu pa su se za dvoboj s Lokomotivom na tribine Poljuda mogli vratiti navijači i skupilo ih se 17.000 kako bi svjedočili i drugoj pobjedi Hajduka u drugom dijelu sezone.

U otvorenoj i zanimljivoj utakmici prvi je gol postigao Ardian Ismajli u 42. minuti, glavom nakon kornera. Izjednačio je Myrto Uzuni golom u 52., ali je prednost domaćinu vratio Mijo Caktaš u 63. minuti.

Novo izjednačenje moglo se dogoditi u 73. minuti, ali je domaći vratar Posavec dva puta sjajno reagirao (udarci Radonjića i Uzunija) te je završilo pobjedom Splićana, piše HNTV.

HT Prva liga, 20. kolo: Hajduk – Lokomotiva 2:1 (Ismajli 42., Caktaš 63./Uzuni 52.)