Iz minute u minutu, SP rukomet: Hrvatska protiv Španjolske herojski u četvrtom gradu Hrvata po veličini

Utakmica Hrvatska – Španjolska u Muenchenu je odlučila pobjednika skupine B (Kaubojima je bio dovoljan i bod), ali i odredila s koliko će bodova reprezentacije nastaviti natjecanje u drugom krugu. Hrvatska na poluvrijeme odlazi s +3, 13:10. Na kraju herojske bitke 23:19, Hrvatska je prva u skupini, prenosi 4 boda

U sljedećoj fazi Kauboje u Koelnu čekaju tri teške utakmice, Brazil, Francuska i Njemačka. Francuska prenosi 3, Njemačka 2 dva, a Brazil starta s nulom.

SP rukomet: Raspored drugog kruga Svjetskog prvenstva, Hrvatska ima dva slobodna dana

HRVATSKA: Šego; Štrlek, Horvat, Musa, Duvnjak, Stepančić, Cindrić

Klupa: Stevanović, Mandić, Vida, Šipić, Kozina, Bičanić, Blažević, Karačić, Vranković

ŠPANJOLSKA: Perez de Vargas; Entrerrios, Canellas, A. Dušebajev, Aguinagalde, Arino, Sole

Klupa: Corrales, Fernandez, Gomez, Guardiola, Figueras, Morros, D. Dušebajev, Sarmiento, Gurbindo

—————————————————————————————————————————————-

HRVATSKA – ŠPANJOLSKA 23:19

————————————————————————————————————————————-
60′ Šipić za +4 23:19

59′ Šego brani!!!!! Dvorana je eksplodirala, time out Červar

58′ Sedmerac na Musi, Gurbindo 2 minute van, Horvat za +3 22:19

57′ Mandić za +3 21:18, Entrerrios vraća na -2

56′ Duvnjak preko gola, Figueras za -2

55′ Time out Červar: Na pivota lopta!, Stepančić puca preko gola, Figueras gađa vratnicu hrvatskog gola

54′ Španjolska za -3, prvi gol na utakmici nakon 8 minuta

53′ Još jedna greška Kauboja, pa probijanje Španjolaca, rat na terenu, rovovska bitka

51′ A. Dušebajev trese gredu

50′ Kozina ne realizira s crte

49′ Time out Španjolska, prijestup A. Dušebajeva

48′ Lopta za Kauboje, Duvnjak podiže ionako usijanu atmosferu na tribinama, Cindrić ne realizira za +5

47′ Karačić ne realizira kontru

46′ Stepančićeva bomba za +4 20:16

45′ Španjolci promašuju gol, imamo priliku za +4

44′ Mandić za +3

43′ Sedmerac za Španjolsku, Stevanović na gol, Sole za -2 Španjolske

42′ Karačić je zabio gol, ali Danci sude sedmerac, Horvat za +3, ukupno 7/7 realizacija

41′ Nije sviran prekršaj na Karačiću, u kontri Španjolci dolaze na -2

40′ Karačić promašuje sa 6 metara

39′ Musa za +3, šesti pogodak Muse, Šego skida niski udarac D. Dušebajevu, osma obrana

38′ Kompletni smo, probijanje Stepančića, Entrerrios u kontri pogađa vratnicu

37′ Sedmerac za Španjolsku, -2

36′ Sedmerac na Karačiću, Horvat 16:13

36′ Španjolci na -2, Duvnjak 2 minute van

35′ I dalje Kauboji igraju 7-6, gol je prazan, Duvnjak nije realizirao

34′ Stepančić bomba za +3, 15:12, vratnica Španjolaca

33′ Hrvatska napada 7-6, Duvnjak za +3, odmah Španjolci za -2

32′ Figueras s crte za -2

31′ Kauboji kreću u drugo poluvrijeme, gubimo loptu, Šego spašava kontru Španjolaca

——————————————————————————————————————————–
30′ Šego brani, 13:10 rezultat je prvog poluvremena

30′ Španjolska na -3, Červar Time out: Igra se pola minute, igramo 6-6

29′ Španjolska na -4, Duvnjak promašuje gol s crte

28′ Musa 2 minute van

27′ Musa za +5, 5 pogodaka od 5 udaraca

26′ Aguinagalde za -4 Španjolske

25′ Horvat u kontri za +5, 12:7

24′ Červar traži mirni napad nakon uspješne obrane, Karačiću brani Corrales, Musa za +4

23′ Musa s crte za +3

22′ Horvat kontra za +2, Time out Španjolska

21′ Horvat sedmerac 8:7

20′ Šego brani, kontra, sedmerac na Karačiću

18′ Video analiza nakon obrane Šege, ipak gol, A. Dušebajev 7:7

17′ Horvat vraća na +2, Španjolci vraćaju na 1 razlike

15′ Šego brani još jednom, spetljali smo kontru, Španjolci smanjuju na 1 eazlike

14′ Sedmerac za Hrvatsku na Duvnjaku, Horvat 6:4

13′ Šego skida udarac s krila

12′ Cindrić za prvo vodstvo, 5:4

11′ Duvnjakova bomba za 4:4, dvoranom odjekuje U boj, u boj…

10′ Dvorana negoduje, čudni kriteriji sudaca, Entrerrios za 3:4

9′ Šego skida zicer 4/7 obrana, kontra, Stepančić ne realizira kontru

8′ Blaževiću žuti

7′ Šego skida nogom u padu, Musa za 3:3

6′ Atmosfera u dvorani je kao da se igra u Hrvatskoj, nikakvo čudo kad je Muenchen 4. hrvatski grad po veličini, Šego brani, Duvnjak ne realizira…

5′ Musa s crte 2:3

4′ Španjolska 1:2, 1:3

3′ Stepančić, bomba za 1:1

2′ Dušebajev za vodstvo Španjolske

1′ prvi napad Španjolska