VIDEO Hrvatska na Wembleyju izgubila 2:1, Englezi kaznili dva kiksa

Nakon što je u četvrtak na Maksimiru Hrvatska pobijedila Španjolsku s 3:2, velika bitka vodila se na Wembleyju s Engleskom.Prvo poluvrijeme završilo je bez golova. U drugom poluvremenu Hrvatska je povela golom Kramarića, ali su se nakon dva kiksa Hrvatske Englezi vratili, pobijedili 2:1 i Hrvatsku izbacili u B Ligu nacija.

Sastavi:

ENGLESKA Pickford – Walker, Gomez, Stones, Chilwell – Delph, Dier, Sterling, Rashford – Barkley – Kane

HRVATSKA Kalinić – Vrsaljko, Lovren, Vida, Jedvaj – Brozović, Modrić, Vlašić – Rebić, Kramarić, Perišić

………………………………………………………………………………………………………………………..

Engleska-Hrvatska 2:1
90+3′ Kraj utakmice, 2:1 pobjeda Engleske

90′ Igra se tri minute nadoknade

89′ Lovrenu žuti karton

85′ Kane , 2:1 za Englesku

82′ Korner, Modrić za Vidu, Englezi čiste s crte, Brekalo puca Pickford brani

79′ Rog umjesto Vlašića

78′ Aut za Englesku u šesnaesterac, Lingard zabija za 1:1

77′ Korner za Englesku, Perišić čisti

76′ Vlašić u kontri na dodavanje Brozovića puca u blok

73′ Sancho i Lingard ulaze, Rashford i Delph van

70′ Korner za Modrića, Englezi čiste

67′ Jedvaju i Brozoviću žuti karton

63′ Barkley van Alli ulazi

61′ Perišić u kontri puca pokraj gola

59′ Brozović u kontri puca preko gola

57′ Kramaaariiiiiiiiiiiiiiić 1:0

57′ Pritisak Engleza, Hrvatska se brani

51′ Kramarić i Perišić u prodoru, korner za Modrića, Englezi kreću u kontru, Kalinić brani Sterlingov udarac

46′ Počelo je drugo poluvrijeme, u igri je Brekalo umjesto Rebića
…………………………………………………………………………………………………………………………
45+1′ Fantastična lopta Modrića u dubinu pred gol Engleza, Perišić nije realizirao. Kraj prvog poluvremena

45′ Igra se minuta nadoknade

44′ Rebić puca opet preko gola

43′ Englezi imaju 58 posto loptu u nogama, imali su 8 šuteva na gol, 3 u okvir, Hrvatska 3, jedan u okvir

42′ Rebić puca preko gola

40′ Barkley puca pokraj hrvatskog gola

33′ Hrvatska je uspostavila ravnotežu na terenu

27′ Milić umjesto Vrsaljka

24′ Barkley žuti, prekršaj na Modriću

22′ Mlak udarac Kramarića na engleski gol, brza kontra domaćih, Vrsaljko čisti

21′ Ubačaj Perišića, korner za Hrvatsku

19′ Hrvatska se brani, Engleska je u naletu

16′ Bombardiranje Engleza, Kalinić igra centarhalfa, iz odbijanca je pucao Kane, ali Jedvaj je blokirao na crti, Kalinić se brzo vraća na gol i skida drugi udarac Kanea

11′ Kalinić skida udarac Sterlinga, čisti zicer. Korner za Englesku, Kane promašuje s dva metra

9′ Korner za Englesku, Modrić čisti, novi korner, Hrvatska čisti

3′ Pogreška Engleza, Rebić je pucao preko praznog gola

Izvode se himne……

Utakmica počinje u 15 sati uz tekstualni prijenos……………

………………………………………………………………………………………………………………………

Liga nacija: Zagrijavanje za odlučni boj protiv Španjolske, idemo po pobjedu na prepunom Maksimiru