Dinamo lijepom predstavom do pobjede u Puli

I druga subotnja utakmica 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige završila je pobjedom gostiju 4:1. Nakon što je Osijek na takav način slavio kod Rudeša, isti je scenarij ispisan u Puli gdje je slavio lider Dinamo.

Utakmica je počela šokantno za prvaka, budući da je Fuentes već u sedmoj minuti doveo Puljane u vodstvo. No, slavlje domaćina zaista je kratko trajalo jer je već u idućem napadu izjednačio Petković.

Rasplet se dogodio u nastavku i to unutar samo dvije minute. Gavranović je prvo u 65. minuti doveo Dinamo u vodstvo, a već je u idućem napadu bilo 3:1 kada je poentirao Ademi. Na samom kraju konačnih 4:1 postavio je Budimir.

Inače, bila je to posve otvorena utakmica u kojoj su obje momčadi imale još nekoliko idealnih prilika za postizanje pogodaka.

HT Prva liga, 11. kolo: Istra 1961 – Dinamo 1:4 (Fuentes 7./Petković 8., Gavranović 65., Ademi 66., Budimir 90.+3)