Real u krizi? Modrić: Ne, ali ne igramo na razini na kojoj bismo trebali

Nogometaši Real Madrida zapali su u malu rezultatsku krizu. Prvaci Europe u posljednja tri susreta nisu zabili nijedan pogodak, a poraženi su od Seville te sinoć od moskovskog CSKA. Remi su upisali protiv Atletico Madrida za vikend, bilo je 0:0 na Santiago Bernabeuu.

Iako s tri utakmice bez pobjede, hrvatski reprezentativac Luka Modrić smatra kako momčad nije u krizi.

Nismo u krizi, ali ne igramo na razini na kojoj bismo trebali. Nema dvojbe da ćemo se vratiti na pobjedničke staze. Što se utakmice tiče, CSKA je pokazao da su veoma dobro organizirana momčad i imaju vrlo dobre igrače. Iskoristili su svoje šanse, a mi svoje nismo, rekao je Modrić nakon poraza od CSKA koji je susret počeo na klupi. Ušao je u 58. minuti, a tri minute prije kraja je i on propustio veliku priliku.

Moramo nastaviti kreirati prilike. Počet ćemo zabijati, nogomet je ponekad takav. Htjeli smo pobijediti, ali nismo uspjeli. Samo prije nekoliko tjedana bili smo briljantni protiv Rome, zaključio je Julen Lopetegui nakon kiksa, trener Real Madrida, piše HRT.