VIDEO Derbi Serie A, Juventus-Napoli: Fantastična asistencija Ronalda za još ljepši Mandžukićev gol i druga – nenamjerna za Super Marija

Super Mario je u subotu zabio dva puta, i to oba na asistenciju Ronalda, jednu namjernu, a drugu – nenamjernu. Fantastična je bila asistencija Ronalda – za još ljepši Mandžukićev gol i izjednačenje Juventusa u derbiju protiv Napolija. Ronaldo je ukupno tri puta asistirao za 3:1.

Igrala se 26. minuta i Mandžukić je poravnao na 1:1 nakon što je Mertens zabio u 10. minuti za Napoli.

Mandžukić je zabio u 49′ i drugi gol, ovaj puta nakon što je vratar obranio Ronaldov udarac.

Ronaldo je upisao još jednu asistenciju, u 76′ je pucao glavom na gol, a na loptu je natrčao Bonucci i pospremio je u mrežu za 3:1.

Napoliju je u 58′ zbog drugog žutog kartona isključen Rui. Mandžukić je iz igre izišao u 84′, priliku je dobio Cuadrado.