VIDEO Liga nacija: Španjolska u gostima pobijedila Engleze, utakmicu obilježio strašan sudar Shawa i Carvajala

Španjolska je upisala prvu pobjedu u 4. skupini Lige nacija, u kojoj je i Hrvatska, i to u gostima kod Engleske.

Završilo je 2:1 za Španjolsku, koja je imala i terensku inicijativu i 53 posto posjeda lopte, iako da je Engleska bila koncentriranija, susret je mogao završiti i drukčije.

Engleska je rano povela, u 11′ Marcus Rashford zabija na fantastičnu asistenciju Shawa. No, veselje je trajalo samo dvije minute, Španjolci su preko Saula izjednačili, da bi krajnji rezultat u 32′ postavio Rodrigo.

Utakmicu je obilježio u strašan sudar Lukea Shawa s Carvajalom u 53. minuti, nakon kojeg je Englez ostao nepomično ležati na terenu. Na nosilima je iznesen s travnjaka uz veliki aplauz gledatelja.

Vatreni 11. rujna igraju utakmicu sa Španjolskom.