VIDEO Hajradinović odveo Osijek do pobjede i privremenog vrha ljestvice, Hajduk ni u Koprivnici nije pobijedio, zakucan pri dnu

Osijek je u Gradskom vrtu ove subote svladao Lokomotivu 2:1 u dvoboju šestoga kola Hrvatski Telekom Prve lige, piše HNTV.

Osijek je stigao do četvrte pobjede u sezoni (sve četiri na domaćem terenu), a za nju je najzaslužniji Haris Hajradinović, dvostruki strijelac. Lokomotiva je, pak, drugi put poražena ove sezone.

U sedmoj minuti Hajradinović je realizirao jedanaesterac za 1:0 Osječana, no na isti je način, s bijele točke, uzvratio Dejan Radonjić u 70. Ipak, u 74. minuti sve je završilo kako je počelo, izuzetno lijepim pogotkom Hajradinovića s 20-ak metara za konačnih 2:1.

Lokomotiva je nakon deset od maksimalno 12 osvojenih bodova u prva četiri kola, sada upisala drugi poraz u nizu.

HT Prva liga, 6. kolo: Osijek – Lokomotiva 2:1 (Hajradinović 7.-11m, 74./Radonjić 70.-11m)

Remi u Koprivnici, Hajduk i dalje bez pobjede

I dalje traje potraga nogometaša Hajduka za prvom pobjedom u sezoni. U šestom kolu Hrvatski Telekom Prve lige Slaven Belupo i Hajduk u Koprivnici su odigrali 1:1.

Vrlo je brzo domaćin poveo, u 17. minuti pogotkom Mateasa Delića. No, i Hajduk je prilično brzo izjednačio. U 33. minuti je Jairo de Macedo postigao svoj premijerni gol u dresu Hajduka i izjednačio na 1:1.

Kako je Slaven Belupo bio bolji u prvom, tako je Hajduk stvarao veći broj prilika u drugom poluvremenu. Meč loptu za pobjedu imao je Gyurcso, ali je njegov udarac pogodio domaći okvir vratiju i susret je završio bez pobjednika.

HT Prva liga, 6. kolo: Slaven Belupo – Hajduk 1:1 (Delić 17./Jairo 33.)