Nizozemski sudac vrlo spornim jedanaestercem slomio Dinamo i poslao ga u Europsku ligu, a Young Boyse u Ligu prvaka

Maksimir je bio rasprodan, Dinamo je gledalo oko 29.000 gledatelja. Na poluvremenu Dinamo je vodio 1:0 golom Hajrovića.

Dinamo je solidno igrao u drugom poluvremenu sve dok Kuipers nije dosudio vrlo dvojbeni kazneni udarac za Young Boyse.

Nakon realizacije jedanaesterca Hoarau ubrzo postiže i gol iz igre grogiranom Dinamu, tako da Švicarci idu dalje s ukupnim rezultatom 3:2, jer slomljeni Dinamo nije do kraja uspio konkretizirati svoje jalove napade.

Young Boys: Von Ballomoos, Von Bergen, Sulejmani, Sow, Moumi Ngamaleu, Fassnacht, Wuthrich, Benito, Sanogo, Mbabu, Hoarau

Dinamo: Zagorac, Stojanović, Theophile-Catherine, Dilaver, Leovac, Ademi, Gojak, Olmo, Oršić, Hajrović, Gavranović

Sudac: Bjorn Kuipers, Nizozemska
………………………………………………………………………………………………………………
Dinamo-Young Boys 1:2 (2:3)
………………………………………………………………………………………………………………..

90+8′ Kraj utakmice, Sudac je poslao Young Boyse u Ligu prvaka, a Dinamo u Europsku ligu

90+7′ Olmo puca pokraj gola

90+5′ Gavranović sada glavom i opet nije realizirao, pucao je u golmana

90+3′ Gavranović puca preko gola

90′ 7 minuta nadoknade, Sulejmaniju se pružala pomoć i bilo je izmjena

89′ Dinamo se slomio, ne može organizirati napad

82′ Umjesto Oršića u igri je Kadzior.

78′ Vremena je sve manje….

74′ Umjesto Leovca u igri je Budimir.

72′ Olmo mlako puca s ruba šesnaesterca, golman hvata

70′ Hajrović trese gredu s dvadesetak metara iz slobodnjaka

66′ Hoarau pogađa za 2:1, Dinamo je grogiran

64′ Hoarau pogađa, 1:1

63′ Jedanaesterac za Young Boyse, vrlo sporan

60′ Gojak radi prekršaj na 25 metara od Zagorca. Hoarau puca nisko, Zagorac hvata

57′ Sanogo žuti karton, zaustavio Hajrovića u kontri. Hajrović je s 35 metara pucao iznad gola

54′ Sulejmani ide van, iznose ga, ulazi Assale

51′ Stojanović je slučajno u duelu petom nokautirao Sulejmanija dok je padao. Igrač švicarskog kluba, inače srbijanski reprezentativac je pao u nesvijest, ali je nakon nekog vremena došao k sebi.

48′ Young Boysi su pritisnuli, ali nema opasnosti za Zagorca

47′ Korner za goste, Dinamo iznosi loptu

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

…………………………………………………………………………………………………………

45+1′ Kraj prvog poluvremena, 1:0 za Dinamo

45′ Minuta nadoknade

42′ Korner za goste, siguran je Zagorac

38′ Leovac požutio

37′ Korner za Dinamo, pa prekršaj za Dinamo. Olmo ubacuje, Von Ballomos izbija

33′ Oršić je izbio pred gol gostiju, sjajno ga je uposlio Gavranović, ali je Oršić pucao u blok

32′ Ademi ne može, ulazi Šunjić

29′ Korner za Dinamo, spetljali su Dinamovci i ništa

25′ Ngamaleu puca s dvadesetak metara pokraj Dinamovog gola

21′ Dinamo ima 52 posto posjeda lopte, dva šuta u okvir gola, kao i Young Boysi

17′ Bez značajnijih akcija, Dinamo zasad sve dobro pokriva i igra koncentrirano

7′ Hajrović!!!!1:0 Brza akcija Dinama, Olmo je ušao u kazneni prostor i odigrao povratnu loptu koju u mrežu šalje Hajrović!

6′ Prvi udarac Young Boysa, ravno u Zagorca

1′ počela je utakmica