UŽIVO Europska liga: Hajduk se ispromašivao, Petkov branio čuda, ipak u Bugarsku ide s pobjedom

FOTO hajduk.hr

Hajduk je minimalno pobijedio Slaviju iz Bugarske, 1:0, pa na uzvrat ide s prednošću.

Sadržajna utakmica, puno prilika, ali bugarski golman je briljirao.

HAJDUK: Posavec – Juranović, Lopez, Nižić, Fomitschow – Palaversa, Caktaš, Hamza – Gyurcso, Tudor – Ivanovski

SLAVIJA: Petkov – Velkovski, Hristov, Stanisavlevich, Aleksandrov – Cvetanov, Ivanov, Martinov – Uznov, Karabeljov – Angelov

Hajduk-Slavija 1:0

—————————————————————————————————————————–
90+8 Kraj utakmice

90+3′ Od tri minute produžetka Bugari su uzeli 1:40 na valjanje i ostalo

90′ Igra se 6 minuta nadoknade, Bugari odugovlače

89′ Petkov brani čudesno, Caktaš puca 1 metar od gola, Petkov je na zemlji i skida loptu

84′ Aleksandrov dobio drugi žuti nakon pokušaja simuliranja

79′ Nakon kornera Nižić glavom asistira, Said je s dva metra zabio za 1:0, gooooooooooooool!

76′ Mladi Delić umjesto Ivanovskog

75′ Petkov brani još jednom, ovaj put Fomitschowu

68′ Velika prilika za Hajduk, Said je promašio gol s dva metra

65′ Gužva u 16-ercu Slavije, nekoliko poluprilika bez gola

57′ Caktaš puca s 25 metara, ali brani Petkov

53′ Palaversa izašao, ušao Toma Bašić

51′ Caktaš je nakon kornera pucao malo preko grede

46′ U nastavku Kopić uvodi Saida umjesto Tudora

45′ Kraj prvog dijela

44′ Bugari u kontri, Posavec opet obranio – uz pomoć vratnice

42′ Ivanov je dobio žuti zbog simuliranja.

38′ Uzunov je dobio žuti karton. Hajduk i dalje dominira, ali ne realizira

26′ Palaversa sa 25 metara lijepo puca, ali Petkov brani

25′ Hajduk ima 61% posjeda lopte, po dva šuta na gol sa svake strane i po jedan u okvir

16′ Posavec spašava Hajduk, izvrsna obrana, Bugari su izbili pred splitskog golmana, Cvetanov puca ali Posavec spašava

11′ Gyurcso je pucao preko gola

10′ Poljud se još puni, ima oko 25 tisuća gledatelja

5′ Ispala je obrana Hajduka, a Ivanov nije ohladio Poljud. Puno sreće i loš travnjak za Hajduk.

VIDEO Europska liga: Kopić i Nižić o stanju Hajduka prije ogleda sa Slavijom iz Sofije – Travnjak nije dobar!