SP Rusija: Japan se lavovski borio, imali su 2:0 protiv favorizirane Belgije, koja preokreće i u 94′ zabija za pobjedu

Japan se lavovski bori, vodio je 2:0 protiv favorizirane Belgije. Na poluvremenu je bilo 0:0. No u velikom preokretu belgija ipak golom u 94. minuti ide dalje.

Japan-Belgija 2:3

U 48′ Haraguchi je pobjegao obrani Belgije, a onda s desne strane sjajno pogodio suprotni kut.

U 52′ drugi gol za Japan, Inui je krasno opalio s 20 metara i pogodio.

U 64. minuti Japan je opet imao izglednu priliku….

69′ Jan Vertonghen zabija glavom i Belgija smanjuje zaostatak na 2:1, japanski golman nije očekivao takav udarac.

74′ Eden Hazard je asistent kod pogotka, Marouane Fellaini zabija glavom za 2:2.

90+4′ Belgija zabija iz brze kontre za pobjedu. Pogodak je namjestio Thomas Meunier, a strijelac za pobjednički treći gol je Nacer Chadli.

Japanci ne vjeruju što su propustili…………….

Belgija ide na Brazil u petak u Kazanju.

SP Rusija: Brazil prošao Meksiko