SP Rusija: Engleska uraganski otvorila utakmicu, pa onda šok – Tunis izjednačio i u 91. minuti Harry Kane, Hurricane

Nakon što je u prvoj utakmici skupine G Belgija pobijedila Panamu 3:0, igrao se drugi dvoboj u skupini, Engleske i Tunisa, na poluvremenu je bilo 1:1 i prijetilo je iznenađenje, ali je Kane to riješio u 91. minuti.

Engleska-Tunis 1:1

Utakmica je počela uraganski, Englezi su se ispromašivali….

Kane u 11′ sprema otpadak u mrežu, nakon ove fantastične obrane koju možete vidjeti na slici, Engleska vodi 1:0

U 15. minuti vratar Mouez Hassen je izašao iz igre, puno je toga obranio, a na gol je stao Farouk Ben Mustapha

U 33′ jedanaesterac za Tunis, Walker je udario protivnika, sudac je pokazao na bijelu točku.

Ferjani Sassi izveo je jedanaesterac i izjednačio na 1:1 u 35′.

Poluvrijeme je završilo 1:1.

U drugom poluvremenu engleska je napadala i napadala i onda u 1 minuti sudačke nadoknade – Harry Kane, Hurricane glavom zabija za 2:1.