VIDEO Kalinić zabio za vodstvo Milana, ali je vratar najlošije ekipe Serie A u 95. minuti dao gol

Nogometaši Milana izvukli su tek bod protiv najlošije momčadi talijanske lige odigravši 2:2 protiv Beneventa.

Iako su već vidjeli sva tri boda igrači Milana nisu računali na 26-godišnjeg vratara Alberta Brignolija koji u petoj minuti sudačke nadoknade zabija za konačnih 2:2.

Milan je poveo u 38. minuti golom Bonaventure. Domaćini su izjednačili u 50. minuti golom Puscasa, a onda je u 57. minuti hrvatski strijelac Nikola Kalinić postigao gol za 2:1.

Iako je Milan ostao s igračem manje nakon drugog žutog Romagnolija bili su uvjereni kako je pobjeda u njihovim rukama, ali onda se ukazao Brignoli. Nakon slobodnog udarca Brignoli je bio najviši u skoku i zabio pogodak vrijedan prvog boda u sezoni za Beneventu.

Ovim remijem Milan si je ugrozi mjesto na sedmom mjestu ljestvice s 21 bodom jer Bologna koja danas igra s Cagliarijem i Chievo koji igra kod Intera imaju po 20 bodova. Što znači da bi Rossoneri mogli do kraja dana pasti na deveto mjesto na ljestvici, piše HRT.