Rijeka u Austriji pobijedila 1:3

Nakon nesretnih i nespretnih poraza protiv AEK-a i Milana, Rijeka će, izgleda, doći do prvih bodova u Beču protiv Austrije, koja je u doigravanju za Europsku ligu izbacila Osijek i pokazala da zna igrati na rezultat.

S dva gola Gavranovića Rijeka je na poluvremenu vodila 2:0.

Maleš je započeo akciju za 1:0 u 21. minuti i dao dugu loptu s centra za Acostyja na desnoj strani, on je spušta za Bradarića, koji dodaje Gavranoviću. Napadaču “Rijeke” nije bilo teško s 10-ak metara matirati Pentza.

U 31. minuti 0:2 – Acosty je napravio dar-mar u obrani domaćina, a na loptu brzo nalijeće Gavranović za svoj drugi pogodak večeras.

Friesenbichler u posljednjoj minuti smanjio vodstvo Rijeke, a Kvržić u sudačkoj nadoknadi dao gol za konačnih 1:3.

AUSTRIJA: Pentz, Klein, Westermann, Kadiri, Salamon, De Paula, Holzhauser, Serbest, Pires, Monschein, Friesenbichler.

RIJEKA: Sluga, Vešović, Župarić, Elez, Žuta, Maleš, Bradarić, Acosty, Mišić, Gorgon, Gavranović.