Dinamo do boda protiv Osijeka u nadoknadi

Derbi utakmica 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige završila je bez pobjednika. Dinamo i Osijek su remizirali 1:1 u Maksimiru, baš kao i na početku ove sezone u Gradskom vrtu.

Golom Erosa Grezde Osijek je vodio sve do 95. minute, no tada je Angelo Henriquez iz blizine pogodio za 1:1 i time ostavio barem bod na domaćem terenu.

Dinamo nije odigrao dobru utakmicu, pogotovo u prvom poluvremenu. U nastavku je domaćin bio nešto odlučniji, ali je na početku drugog dijela Soudanijev jedanaesterac obranio vratar Osijeka Malenica, dok je na odbijenu loptu slabo reagirao Hodžić.

Osijek je petnaest minuta prije kraja imao idealnu priliku za 2:0, no umjesto toga uslijedio je pogodak Henriqueza na samom kraju ogleda i konačni remi.

Recimo da se na maksimirski stadion vratio Arijan Ademi koji je posljednju utakmicu za Dinamo odigrao početkom listopada 2015. godine, nakon čega je morao odraditi dvogodišnju suspenziju, budući da je bio pozitivan na doping testu, piše HNTV.

HT Prva liga, 12. kolo: Dinamo – Osijek 1:1 (Henriquez 90.+5/Grezda 17.)