Lokomotiva vodila, Rijeka uspjela izjednačiti nakon konstantnih napada i preokrenuti u 94. minuti

Riječani su na teškom ispitu jer su u domaćem prvenstvu izgubili dvije utakmice zaredom, a već u utorak ih čeka uzvratni susret play offa Lige prvaka protiv Olympiakosa.

Trener bijelih Matjaž Kek poprilično je promiješao sastav pa su priliku od prve minute dobili igrači koji nisu inače u prvih 11 poput Pupnčeca, Đokovića, Jelića i Črnica, piše Novi list.

Rijeka-Lokomotiva 2:1

90+4 Matei zabija, 2:1 za Rijeku

4 minute sudačke nadoknade

82′ Jedanaesterac za Rijeku, Matei pucao, Šemper brani

80′ Bradarić je zabio gol, 1:1

77′ Dobar udarac Gavranovića, Šemper brani

76′ Lijep pad Mišića u 16-erac, Eber se lažnjakom oslobodio za udarac, ali igrači Lokomotive stižu blokirati

72′ Izašao je Đoković, ušao Josip Mišić

71′ Majer puca iz daljine, lopta ide preko gola Prskala

70′ Šemper čisti jednu potencijalno opasnu loptu. Publika pokušava bijelima dati dodatnu snagu

64′ Lokomotiva se disciplinirano brani, Rijeka ne uspijeva stvoriti ozbiljnije šanse

62′ Iz igre izlazi Jelić, ulazi Mario Gavranović

59′ Črnic je prošao po lijevo strani, Heber puca glavom, lopta ide preko gola

58′ kod gostiju izlazi Dolažel, a ulazi Burić

55′ Iz igre je izašao Martić, a ušao Heber

50′ Za sada bez većih prilika u drugom dijelu

46′ Počelo je drugo poluvrijeme, odmah kornern za Rijeku, ali nema opasnosti po gol gostiju

————————

45+2′ Kraj prvog poluvremena

45+1′ Črnic puca s lijeve strane, brani Šemper

45′ Igrat će se dvije minute nadoknade

43′ Odlično je sada Matei namjestio priliku Črnicu, ali Šeper brani udarac riječkog napadača s vrha 16-erca

40′ Snažan udarac Bradarića s 20-ak metara, lopta ide ravno u Šempera

30′ Rijeka je bolja, ali gosti vode

27′ Još jedan korner za domaće, čiste gosti. Rijeka stišće, ali nema gola za sada

25′ Novi slobodnjak za Rijeku, sjajan udarac Matei, brani Šemper

22′ Novi korner za Rijeku, boksa Šemper

21′ Nakon kornera pokušava Jelić, Vešović pada u 16-ercu, sudac ne svira 11-erac

19′ Prekršaj za Rijeku, Matei puca iz slobodnjaka preko gola

17′ Gol za Lokomotivu, lopta se odbijala nakon šuta i na kraju dolazi do Majera koji zabija za 1:0

15′ Ubačaj Zute, vešović promašuje loptu, igrači Lokomotive izbacili su u korner, ali suci kažu da je lopta za goste

13′ Dva pokušaja Lokomotive, ali riječka obrana na čelu s Prskalom riješava situaciju

10′ Rijeka za sada drži stvari pod kontrolom, Matei je dosta aktivan, fali preciznosti u dodavanjima

5′ Prva prilika za Rijeku, Matei je ubacio u sredinu, Črnica puca, ali lopta ide malo pored gola

0′ Počela je utakmica na Rujevici