VIDEO Miočić zapalio Cleveland i pomogao u velikom preokretu Cavsa

Najbolji UFC-ov teškaš današnjice i jedan od najboljih svih vremena Stipe Miočić zapalio je Quicken Loans Arenu u Clevelandu za vrijeme četvrte utakmice finala Istočne konferencije. Sredinom druge četvrtine spiker i zabavljač u Areni došao je do mjesta gdje je sjedio američki Hrvat i stanovnik Clevelanda Stipe Miočić sa svojim dobrim prijateljem i reperom Machine Gun Kellyjem.

Najprije je na velikom ekranu puštena snimka njegove posljednje borbe i pobjede protiv Juniora dos Santosa nokautom u prvoj rundi. Arena u Clevelandu se tresla tijekom isječaka s te borbe, a i nakon što je spiker pored sebe pozdravio UFC prvaka, prenosi gol.dnevnik.hr.

Podsjetimo, Miočić je grad Cleveland učinio ponosnim u svibnju 2016. godine kada je u Brazilu porazio Fabricija Werduma i osvojio naslov UFC prvaka. Mnogi vjeruju da je Miočić prekinuo kletvu Clevelanda kao luzerskog grada, jer su Cavaliersi mjesec dana kasnije osvojili naslov NBA prvaka, nakon što su u finalu okrenuli 1-3 protiv Golden State Warriorsa.

Spomenuti Machine Gun Kelly, na čiju pjesmu “Till I die” Miočić izlazi u oktogon, bio je zvijezda poluvremena na utakmici, a tijekom svoje izvedbe najpopularnije pjesme pozvao je i Stipu da mu se pridruži na centru igrališta.

Cijeli taj šou “nabrijao” je domaću publiku koja je sa strahom pratila prvo poluvrijeme u kojem su Celticsi imali čak 16 poena razlike. Nakon povratka iz svlačionice LeBron James i Kyrie Irving čudesnim su predstavama odveli NBA prvake do uvjerljivom slavlja i 3:1 prednosti u finalu konferencije.