Rijeka – Slaven Belupo: Gosti poveli, pa se Rijeka vratila i povela, Slaven izjednačio i onda novi šok

U Rijeci šok za šokom, Rijeka je gubila, pa povela, ali se Slaven Belupo vratio, onda je Rijeka opet povela i utakmica je završila 3:2.

Slaven je poveo u 14. minuti iz jedinog udarca u poluvremenu, a izjednačio je Andrijašević u 34. minuti.

Rijeka je u 51. minuti povela 2:1 nesretnim autogolom, nakon ubacivanja Mišića s lijeve strane Jovičić je glavom pogodio vlastitu mrežu.

U 72. minuti novi šok na Rujevici, Slaven je izjednačio! Ivanovski je nakon kornera prebacio na drugu vratnicu gdje e našao Heber i pogodio nebranjenu mrežu

Rijeka je u 87. minuti opet povela, gostujuća obrana nije uspjela izbiti jednu loptu koja je stigla do Vešovića koji s ruba kaznenog prostora briljantno pogađa

Strijelac prvog gola Tadić u 91. pogodio je udarcem glavom okvir gola Rijeke i tako je bez još jednog šoka na Rujevici završila utakmica s nova 3 boda za domaćina.