Joško Klisović: Poslan je zahtjev za zaštitu Milanke Opačić, ali još ne znam je li ju i dobila

”Netolerancija je na žalost sve prisutnija u našem društvu, svi oblici ikonografnije, svi oblici poticanja na mržnu i netolarenciju u našem društvu ne smiju postojati. SDP poziva sve građane da dignu glas i ne gledaju eroziju ljudskih prava i civilizacijskih postignuća. Relativiziranje ovih stvari, kao što to često čini premijer Andrej Plenković, nije dobro. još nismo čuli da se Vlada očitovala”, istaknuo je na konferenciji saborski zastupnik Joško Klisović.

“Pravo žene da odlučuje o svojem tijelu za sada imamo, to nam je pravo zajamčeno. No, HDZ, Most i radikalna desnica na čelu s Ladislavom Iličićem nam to pravo želi ukinuti. To im neće uspjeti”, kazala je zastupnica Karolina Leaković.

Klisović je, na pitanje novinara, potvrdio da je Davor Bernardić poslao zahtjev za zaštitu Milanke Opačić, no još ne zna je li dobila zaštitu.

Bernardić od Petrova i Orepića traži progon novinara zbog teksta i fotografije Milanke Opačić

Facebook Komentari