VIDEO Ivan Perišić u posljednjim sekundama izvukao Inter, pogledajte delirij u Milanu

Milanski derbi u 13. kolu Serie A između Milana i Intera završio je 2:2, a junak Intera je Ivan Perišić, zabio je u drugoj minuti sudačke nadoknade i spasio ‘nerazzurre’ od poraza.

Domaćin je poveo u 42. minuti sjajnim pogotkom Španjolca Susa na asistenciju Giacoma Bonaventure. Izjednačio je Antonio Candreva još ljepšim pogotkom u 53. minuti. Akciju je započeo naš Ivan Perišić koji je iz auta uposlio Candrevu, a ovaj povukao loptu te sjajno opalio s više od 20 metara.

No, radost ‘Nerazzurra’ kratko je trajala jer je Suso pet minuta kasnije zabio svoj drugi gol na utakmici. Španjolca je nesebično uposlio Bacca. Kada se već činilo kako će Milan upisati pobjedu, Perišić je u gužvi pred vratima zabio za 2-2.

Hrvatski reprezentativac je i u prvom poluvremenu bio blizu gola. Dva puta je zaprijetio Gianluigiju Donnarummi, oba puta glavom i oba puta je pucao pored gola. Drugi Hrvat Marcelo Brozović igrao je do 75 minute i to vrlo dobro.