Milanović, Beljak, Vrdoljak i Hrelja predali liste Narodne koalicije u deset izbornih jedinica

Predsjednici, kako su je nazvali, Narodne koalicije predali su izborne liste. Listu za dijasporu nisu predali.

Svi kandidati
I. Izborna jedinica

Zoran Milanović
Vesna Pusić
Davor Bernardić
Igor Dragovan
Orsat Miljenić
Siniša Varga
Joško Klisović
Melita Mulić
Karolina Leaković
Igor Kolman
Stjepan Mesić
Alen Prelec
Sanja König
Sanja Horvat Iveković

II. Izborna jedinica

Gordan Maras
Stjepan Kožić
Vedran Babić
Kažimir Varda
Gordana Sobol
Milivoj Androlić
Alen Čičak
Anka Mrak Taritaš
Vesna Jakas
Mladen Madjer
Dražen Pros
Bojana Hribljan
Hrvoje Košćec
Josip Dekalić

III. Izborna jedinica

Siniša Hajdaš Dončić
Predrag Štromar
Stjepan Kovač
Matija Posavec
Mario Habek
Marija Puh
Marko Vešligaj
Petra Novinščak
Renata Potočnik
Božica Makar
Agata Cvitić
Zvonimir Sabati
Bernarda Topolko
Milorad Batinić

IV. Izborna jedinica

Domagoj Hajduković
Ivan Vrdoljak
Ana-Marija Petin
Tomislav Žagar
Damir Tomić
Sonja Kovač
Sanja Bježančević
Ivana Deskar
Marko Bogatić
Zvonko Pongrac
Marija Ilić
Mirjana Nedović
Stjepan Čuraj
Mirta Vlahović

V. Izborna jedinica

Zdravko Ronko
Davor Vlaović
Marta Luc-Polanc
Predrag Matić
Vinko Grgić
Anica Birač
Vera Bošnjak
Biljana Gaća
Emina Kolar Berbić
Zvonimir Dragun
Marinko Lukenda
Josip Krnić
Mirna Krajina Andričević
Martina Vlašić

VI. Izborna jedinica

Mirando Mrsić
Nenad Stazić
Željko Lenart
Goran Beus Richemberg
Kristina Ikić Baniček
Zoran Vasić
Bojan Glavašević
Ivo Jelušić
Iva Prpić
Ilija Ćorić
Milenka Petrović Šekoranja
Svjetlana Lazić
Adelina Ivković
Branimir Katalenec

VII. Izborna jedinica

Milanka Opačić
Krešo Beljak
Mihael Zmajlović
Tomislav Saucha
Damir Mateljan
Saša Đujić
Ivan Račan
Natalija Bukovec Osmičević
Kristijan Rajšel
Josip Kasun
Višnja Fortuna
Sanja Udović
Tomislav Stojak
Vesna Nađ

VIII. Izborna jedinica

Željko Jovanović
Peđa Grbin
Silvano Hrelja
Nada Turina Đurić
Romana Jerković
Ana Komparić Devčić
Tanja Vrbat
Dino Manestar
Andrej Poropat
Daniel Ferić
Sandra Krpan
Ada Damjanac
Eni Šebalj
Mirela Ahmetović

IX. Izborna jedinica

Ranko Ostojić
Sabina Glasovac
Ivan Klarin
Franko Vidović
Duško Vidov
Nikola Maras
Vlatka Duilo
Vedran Kovačić
Marija Alfirev
Tonči Barada
Hrvoje Račić
Nensi Malbaša
Milan Stojanov
Irena Dragić

X. Izborna jedinica

Boris Lalovac
Branko Grčić
Arsen Bauk
Darko Parić
Davor Penić
Srđan Gjurković
Nikša Peronja
Stipo Gabrić
Olga Muratti
Tonći Bilić
Ivana Marković
Tonka Ivčević
Klement Bašić
Ljubica Brailo

Facebook Komentari